STS zakłady bukmacherskie oferują bonus bez depozytu w wysokości 20 pln. Zarejestruj się TUTAJ wpisując kod promocji FREEBET i ciesz się darmową  gotówką na start.

Star typ sport  jest to największa działająca od 1997 roku na terenie Polski firma bukmacherska. W chwili obecnej jej udziały na rynku wynoszą okolo 45%. Sts sponsoruje drużynę Lecha Poznań i jest partnerem reprezentacji Polski. Na dzień dzisiejszy STS ma otwartych 420 salonów gdzie można przyjmować zakłady. Dysponuje bogatą ofertą dyscyplin sportowych.

STS Bonus bez depozytu

Przy rejestracji konta w okienku kod promocyjny należy wpisać FREEBET aby móc sprawdzić ofertę zakładów bukmacherskich STS. Bonus bez depozytu powinien pojawić się na koncie w ciągu 24 godzin.

STS Bonus za poleconego znajomego

Firma STS oferuje 50zł za każdego znajomego zaproszonego do gry który wpłaci pieniądze i zacznie się zakladać. Na koncie gracza w dziale promocje można znaleźć swój indywidualny kod.

(Bonus powitalny w STS jest równy dwu krotności pierwszej wpłaty do kwoty 500zł. Kwotę bonusu należy obrócić 3 razy po kursie 1.91 z trzema zdarzeniami na kuponie. Regulamin bonusu dostępny TUTAJ)

W ofercie STS można znaleźć:

Zakłady Specjalne
MŚ 2018
Piłka Nożna m.in.
-Ekstraklasa
-Liga Mistrzów
-MŚ kobiet
-Liga Europy
Tenis
Hokej na Lodzie
Siatkówka

Koszykówka
Piłka Ręczna
Żużel
Skoki Narciarskie
Badminton
Bandy
Baseball
Boks
Darts
Esport

Pływanie
Football Amerykański
Futsal
Krykiet
Rozrywka
Rugby
Snooker
Sporty Walki
Tenis Stołowy
Unihokej
Reprezentacja Polski

Lista lokali stacjonarnych STS:

Andrychów 34-120 Krakowska 61
Augustów 16-300 Rynek Zygmunta Augusta 20
Bartoszyce 11-200 Cicha 1
Bełchatów 97-400 Wojska Polskiego 25 d
Biała Podlaska 21-502 Al. Tysiąclecia 28A/1
Biała Podlaska 21-500 Jatkowa 8
Białystok 15-437 Białówny 5/1
Białystok 15-660 Witosa 25/31
Białystok 15-078 Warszawska 72 lok. 011
Białystok 15-888 Kard. St. Wyszyńskiego 2 Lok. 42
Białystok 15-827 Wiatrakowa 4/1
Białystok 15-003 Sienkiewicza 81/3 Lok.119
Białystok 15-351 Wiejska 67
Białystok 15-323 Słoneczna 1
Bielsko-Biała 43-303 Cieszyńska 128
Bielsko-Biała 43-300 Gazownicza 1
Bielsko-Biała 43-300 Partyzantów 44 Nr. 5C
Bielsko-Biała 43-300 Ks. Stanisława Stojałowskiego 50/1
Bielsk Podlaski 17-100 Mickiewicza 58/4
Bieruń 43-150 Rynek 19
Biłgoraj 23-400 Lubelska 9
Bochnia 32-700 Rynek 17
Bolesławiec 59-700 Adama Asnyka 22a
Brzeg 49-300 Polska 1
Brzesko 32-800 Głowackiego 16
Brzeszcze 32-620 Dworcowa 12
Brzozów 36-200 Kopernika 2A lok. 9 i 10
Busko-Zdrój 28-100 Os. Leszka Czarnego 1/4B
Bydgoszcz 85-099 Marii Curie Skłodowskiej 27 paw. 3
Bydgoszcz 85-806 Planu 6-letniego 38
Bydgoszcz 85-138 Leszczyńskiego 2
Bydgoszcz 85-011 Śniadeckich 28
Bytom 41-902 Krakowska 1
Chełm 22-100 Armii Krajowej 9/22
Chełm 22-100 Lubelska 30
Chodzież 64-800 Kościelna 4
Chojnice 89-600 Młyńska 5/Szewska 1
Chorzów 41-500 Wolności 58 / 2
Chorzów 41-500 3 Maja 19/4
Chrzanów 32-500 Sikorskiego 1 C
Ciechanów 06-400 Warszawska 50
Cieszyn 43-400 Mennicza 2
Czechowice-Dziedzice 43-502 Kolejowa 5
Czeladź 41-250 Rynek 20
Czerwionka-Leszczyny 44-238 Mieszka I nr 2
Częstochowa 42-200 Berka Joselewicza 2
Częstochowa 42-202 Al. Wolności 39
Częstochowa 42-216 Al. 11 listopada 1/3
Częstochowa 42-218 Dekabrystów 25 A paw. 14 B
Dąbrowa Górnicza 41-303 Morcinka 1/1
Dąbrowa Górnicza 41-300 3 Maja 10
Dąbrowa Tarnowska 33-200 Daszyńskiego 1
Dębica 39-200 Żeromskiego 10
Dębica 39-200 Rzeszowska 66/29
Dzierżoniów 58-200 Wrocławska 29/3
Elbląg 82-300 Brzozowa 14
Elbląg 82-300 Hetmańska 5/10
Ełk 19-304 Kilińskiego 3/6
Ełk 19-300 Armii Krajowej 14
Garwolin 08-400 Kościuszki 14
Gdańsk 80-141 Kartuska 71/2
Gdańsk 80-462 Al. Jana Pawła II 4A/3
Gdańsk 80-377 Gen. Bora-Komorowskiego 44
Gdańsk 80-264 Dmowskiego 10E/1
Gdańsk 80-895 Podwale Grodzkie 2 (PKP)
Gdańsk 80-340 Gospody 2F
Gdańsk 80-034 Wawelska 2A
Gdańsk 80-807 Dragana 16H
Gdańsk 80-288 Żylewicza 2
Gdańsk 80-754 Długie Ogrody 23
Gdańsk 80-516 Portowców 33c
Gdynia 81-363 Starowiejska 41-43
Gdynia 81-041 Chylońska 114
Gdynia 81-611 Wielkokacka 6
Gdynia 81-472 Legionów 107 E/3/u
Gdynia 81-366 Abrahama 24
Gdynia 81-571 Chwaszczyńska 21
Giżycko 11-500 Kętrzyńskiego 4/2
Gliwice 44-100 Strzody 6
Gliwice 44-117 Centaura 15
Gliwice 44-122 Rybnicka 146/3
Gliwice 44-100 Zwycięstwa 63 lok. II
Głogów 67-200 Jedności Robotniczej 16J
Głubczyce 48-100 Ratuszowa 12
Gniezno 62-200 Chrobrego 27
Gniezno 62-200 Osiedle Władysława Łokietka 25i
Gołdap 19-500 Plac Zwycięstwa 11
Gorlice 38-300 Rynek 6
Gorzów Wielkopolski 66-400 Sikorskiego 32/10
Gorzów Wielkopolski 66-400 Chrobrego 18/2
Gorzów Wielkopolski 66-400 Plac Jana Pawła II 18g
Gorzyce 39-432 Mieszczańskiego 7
Gostynin 09-500 Jana Pawła II 7
Grajewo 19-200 Os. Centrum 26/1
Grodzisk Mazowiecki 05-825 Pl. Króla Zygmunta Starego 17
Grodzisk Wielkopolski 62-065 Garbary 2
Grójec 05-600 Lewiczyńska 6
Grudziądz 86-300 Toruńska 29
Grudziądz 86-300 Stara 24
Hajnówka 17-200 3 Maja 39
Hrubieszów 22-500 Partyzantów 4D
Inowrocław 88-100 Rynek 25
Inowrocław 88-100 Szarych Szeregów 23B
Janów Lubelski 23-300 Piłsudskiego 31A
Jarocin 63-200 Wrocławska 58B
Jarosław 37-500 Pl. Mickiewicza 9
Jarosław 37-500 Sienkiewicza 1
Jasło 38-200 Rynek 14
Jastrzębie-Zdrój 44-335 Harcerska 2A
Jastrzębie-Zdrój 44-335 Aleja Józefa Piłsudskiego 25

Jawor 59-400 Rynek 28 lok. 7A
Jaworzno 43-600 H. Sienkiewicza 15
Jędrzejów 28-300 Kielecka 13
Kalisz 62-800 Św. Stanisława 11
Kalwaria Zebrzydowska 34-130 Rynek 23
Katowice 40-875 Tysiąclecia 31
Katowice 40-144 Józefowska 42
Katowice 40-093 Chopina 6
Katowice 40-730 Panewnicka 36
Katowice 40-098 Plac Wilhelma Szewczyka 1
Katowice 40-065 Mikołowska 47
Katowice 40-661 Szewska 11 (Galeria Manhattan)
Kędzierzyn-Koźle 47-220 Karola Miarki 1 lok. nr 5 – parter
Kętrzyn 11-400 Szkolna 8
Kielce 25-316 Kościuszki 52
Kielce 25-327 Seminaryjska 20
Kielce 25-613 Jagiellońska 11
Kielce 25-414 Warszawska 150
Kielce 25-510 Piotrkowska 37
Kielce 25-017 Paderewskiego 9
Kielce 25-633 Kazimierza Wielkiego 18
Kluczbork 46-200 Grunwaldzka 8
Kłodzko 57-300 Armii Krajowej 23
Knurów 44-194 Kazimierza Wielkiego 20C
Knurów 44-190 Niepodległości 21
Kolbuszowa 36-100 Jana Bytnara 11
Kołobrzeg 78-100 Narutowicza 3/8
Konin 62-500 Chopina 17A
Końskie 26-200 Piłsudskiego 62
Koszalin 75-800 1 Maja 18/6
Koszalin 75-450 Kołłątaja 1B/E
Kościan 64-000 Kruszewskiego 6c
Kozienice 26-900 Radomska 18
Kraków 31-052 Miodowa 43
Kraków 31-929 Os. Centrum C1
Kraków 30-045 Królewska 14
Kraków 31-829 Bieńczycki Plac Targowy 22A
Kraków 30-668 Wlotowa 5D
Kraków 31-880 Os. 2 Pułku Lotniczego Paw. 1 Segm. AB
Kraków 30-084 Bronowicka 19
Kraków 30-348 Grota Roweckiego 9
Kraków 30-559 Dworcowa 6A
Kraków 31-620 Bohaterów Września 1A
Kraków 31-516 Mogilska 18 lokal użytkowy 1
Kraków 30-149 Balicka 18A
Kraków 30-683 Nowosądecka 80 (parter)
Kraków 31-212 Imbramowska 15
Kraków 30-611 Beskidzka 30
Kraków 30-418 Zakopiańska 115 A
Kraków 30-838 Heleny 4A
Kraków 31-635 os. Oświecenia 21
Kraków 31-147 Długa 78
Kraków 31-261 Rusznikarska 14
Kraśnik 23-200 Gabriela Narutowicza 1/5
Krosno 38-400 Piłsudskiego 39
Krosno 38-400 Powst. Warszawskich 2
Krosno 38-400 Kisielewskiego 4/6A
Krotoszyn 63-700 56. Pułku Piechoty Wielkopolskiej 1
Krzeszowice 32-065 Daszyńskiego 9/1 lok. 2
Kwidzyn 82-500 Tęczowa 2
Legionowo 05-120 Piłsudskiego 31/137 (Błękitne Centrum)
Legnica 59-220 Rynek 36/1d
Lesko 38-600 Unii Brzeskiej 32
Leszno 64-100 Bracka 9
Leżajsk 37-300 Rzeszowska 17
Lębork 84-300 Staromiejska 24
Libiąż 32-590 1 Maja 13
Lubartów 21-100 Bema 10
Lubin 59-300 Al. Niepodległości 18
Lublin 20-023 Okopowa 9
Lublin 20-120 Targowa 1
Lublin 20-410 1 Maja 49
Lublin 20-601 Zana 27/XVI
Lublin 20-844 Braci Wieniawskich 5
Lublin 20-042 Łopacińskiego 5/1
Lublin 20-538 Jutrzenki 16 Lok. 154
Lublin 20-335 Łabędzia 21 lok. 2
Lubliniec 42-700 Konrada Mańki 11
Łańcut 37-100 Piłsudskiego 54
Łęczna 21-010 Al. Jana Pawła II 76
Łomianki 05-092 Warszawska 85 Lok. D
Łomża 18-400 Aleja Legionow 67
Łomża 18-400 Stary Rynek 12
Łowicz 99-400 Stanisławskiego 2
Łódź 90-368 Al. Piłsudskiego 5
Łódź 92-520 Ks. Zdzisława Wujaka 7
Łódź 91-446 Zgierska 18
Łódź 93-310 Rentowna 3/5
Łódź 93-208 Tatrzańska 116 Paw. 1
Łódź 90-508 Gdańska 90 lok. LU 0-2
Łódź 91-134 Rojna 37, blok 347
Łódź 94-046 Armii Krajowej 42A
Łódź 93-008 Rzgowska 55
Łuków 21-400 Ojców Pijarów 5
Malbork 82-200 Sienkiewicza 61 (parter)
Mielec 39-300 Kościuszki 2
Mielec 39-300 Al. Niepodległości 1
Mielec 39-300 Pisarka 3A/1
Mielec 39-303 Szafera 6
Międzyrzec Podlaski 21-560 Lubelska 25B
Mińsk Mazowiecki 05-300 Warszawska 106A
Mława 06-500 Chrobrego 2/19
Mysłowice 41-400 Mikołowska 18
Myszków 42-300 Kościuszki 22
Myślenice 32-400 Kilińskiego 1
Namysłów 46-100 Bohaterów Warszawy 16
Niepołomice 32-005 3 Maja 1
Nisko 37-400 Plac Wolności 3A
Nowy Dwór Mazowiecki 05-100 Legionów 17

Nowy Sącz 33-300 Długosza 40
Nowy Sącz 33-300 Dunajewskiego 8
Nowy Targ 34-400 Szaflarska 20
Nysa 48-300 Celna 23/2
Olecko 19-400 11 Listopada 1 lok. 1
Oleśnica 56-400 Rzemieślnicza 10
Olkusz 32-300 Żuradzka 1
Olsztyn 10-523 Partyzantów 69
Olsztyn 10-692 Janowicza 3Ł
Olsztyn 10-123 Grunwaldzka 2 lok. 27
Olsztyn 10-450 Aleja Józefa Piłsudskiego 58C
Olsztyn 10-248 Wrocławska 2a/1
Oława 55-200 Rynek 7/7
Opoczno 26-300 Partyzantów 29A
Opole 45-018 Krakowska 53
Opole 45-273 Sosnkowskiego 4A Lok. Nr 11
Opole 45-710 Niemodlińska 23/11
Ostrołęka 07-410 Prądzyńskiego 4/28
Ostrowiec Świętokrzyski 27-400 Osiedle Słoneczne 41E
Ostrowiec Świętokrzyski 27-400 11-Listopada 3H
Ostróda 14-102 Czarnieckiego 13-VII
Ostrów Wielkopolski 63-400 Wolności 1
Oświęcim 32-600 Powstańców Śl. 25
Otwock 05-400 Andriollego 40
Pabianice 95-200 Pułaskiego 2 róg Zamkowej 29A
Piaseczno 05-500 Puławska 22
Piastów 05-820 Warszawska 43 lok. D3
Piekary Śląskie 41-940 Prymasa Wyszyńskiego 8
Piła 64-920 Pl. Zwycięstwa 19
Pionki 26-670 Żeromskiego 1A
Piotrków Trybunalski 97-300 9 Maja 8/A
Piotrków Trybunalski 97-300 Słowackiego 46
Pleszew 63-300 Poznańska 29
Plewiska 62-064 Grunwaldzka 491
Płock 09-400 Kwiatka 39/6
Płock 09-400 Rembielińskiego 6
Płock 09-403 Czwartaków 16
Płońsk 09-100 Warszawska 10
Police 72-010 Piłsudskiego 2F
Polkowice 59-100 Targowa 2
Połaniec 28-230 Kościuszki 44
Poznań 61-655 Murawa 37B
Poznań 61-361 Starołęcka 49 lok. nr L
Poznań 60-843 Jana Henryka Dąbrowskiego 36
Poznań 61-144 Krzywoustego 11
Poznań 60-320 Bułgarska 17
Poznań 60-159 Galileusza 8
Poznań 60-687 Osiedle Stefana Batorego 79D/U1
Poznań 61-481 28 czerwca 1956 r, 267
Poznań 60-680 Osiedle Bolesława Chrobrego paw. 101
Poznań 60-397 Bukowska 102
Poznań 60-479 Strzeszyńska 61
Poznań 61-245 ul. Chartowo 27
Proszowice 32-100 3 Maja 59
Pruszcz Gdański 83-000 Wita Stwosza 12
Pruszków 05-800 Wojska Polskiego 16a paw. 14
Przemyśl 37-700 Sportowa 10
Przemyśl 37-700 3 Maja 1
Przemyśl 37-700 Słowackiego 1
Przeworsk 37-200 Ignacego Krasickiego 8
Pszczyna 43-200 Kopernika 26
Puławy 24-100 Wojska Polskiego 7A/4
Racibórz 47-400 Opawska 29
Racibórz 47-400 Długa 48
Radlin 44-310 Korfantego 4
Radom 26-600 Witolda 6/8
Radom 26-600 Chrobrego 42 paw. 7
Radom 26-610 Traugutta 43
Radom 26-611 Wyścigowa 3c
Radom 26-601 Okulickiego 58/70
Radomsko 97-500 Piastowska 18
Radzyń Podlaski 21-300 Warszawska 39/2
Ropczyce 39-100 Kościuszki 8
Ruda Śląska 41-717 Górnośląska 16
Rumia 84-232 Starowiejska 2A paw. 16
Rybnik 44-200 Korfantego 6
Rydułtowy 44-280 Ofiar Terroru 59A
Rzeszów 35-002 Sobieskiego 2D/1
Rzeszów 35-310 Rejtana 49/10
Rzeszów 35-515 Starzyńskiego 2
Rzeszów 35-118 Solarza 18/4
Rzeszów 35-036 Dąbrowskiego 25
Sanok 38-500 Jagiellońska 66
Siedlce 08-110 Floriańska 20/1
Siedlce 08-100 Armii Krajowej 13
Siedlce 08-110 Rynkowa 12a
Siemianowice Śląskie 41-106 Kapicy 8 (Galeria Siemianowicka)
Siemiatycze 17-300 Jana Pawła II 19
Sieradz 98-200 Jana Pawła II 52 lok. 5
Sierpc 09-200 Płocka 24E
Skarżysko-Kamienna 26-110 Sokola 10 Paw.13
Skawina 32-050 Rynek 4
Słupca 62-400 Poznańska 12
Słupsk 76-200 Kilińskiego 2-3
Sochaczew 96-500 Al. 600 Lecia 38 Lokal 3
Sokołów Podlaski 08-300 Wolności 35/5 lok. 4
Sopot 81-805 Bohaterów Monte Cassino 10
Sosnowiec 41-200 Głowackiego 10/14
Sosnowiec 41-219 Braci Mieroszewskich A 11-2
Stalowa Wola 37-450 Wojska Polskiego 3B
Stalowa Wola 37-450 Okulickiego 31
Stalowa Wola 37-450 Al. Jana Pawła II 13/214
Starachowice 27-200 Rynek 9
Stargard 73-110 Piłsudskiego 105
Starogard Gdański 83-200 Kościuszki 27
Staszów 28-200 Rynek 11
Sucha Beskidzka 34-200 Piłsudskiego 7
Sulejówek 05-071 Staszica 19A
Suwałki 16-400 Chłodna 14

Suwałki 16-400 Pułaskiego 30I
Swarzędz 62-020 Rynek 24
Szczecin 74-119 Plac Rodła 1-2
Szczecin 70-325 Al. Piastów 5
Szczecin 70-317 Krzywoustego 49
Szczecin 70-441 Ks. Bogusława X 15
Szczecin 71-577 Łucznicza 72 C
Szczecin 70-786 Iwaszkiewicza 82
Szczecin 71-245 Władysława Szafera 192E
Szczecinek 78-400 Kardynała Wyszyńskiego 49
Szczytno 12-100 Odrodzenia 16/1
Środa Wielkopolska 63-000 Plac Armii Poznań 6
Świdnica 58-100 Rynek 7 nr 2
Świdnik 21-040 Niepodległości 24
Świebodzin 66-200 1-go Maja 10/1A
Świętochłowice 41-600 Katowicka 14a
Świnoujście 72-600 Boh. Września 77
Tarnobrzeg 39-403 Zwierzyniecka 16G
Tarnobrzeg 39-400 Pl. B. Głowackiego 15
Tarnowskie Góry 42-600 Piłsudskiego 9
Tarnów 33-100 Wałowa 41
Tarnów 33-100 ul.Bitwy o Wal Pomorski 2E
Tarnów 33-100 Kaczkowskiego 4
Tczew 83-110 Gdańska 8A
Tczew 83-110 Armii Krajowej 35
Tomaszów Lubelski 22-600 Zamojska 16A
Tomaszów Mazowiecki 97-200 Al.Pilsudskiego 28
Toruń 87-100 Świętej Katarzyny 9/11
Toruń 87-100 Rydygiera 33-33E
Toruń 87-100 ul. Szosa Chełmińska 140D
Turek 62-700 Plac Sienkiewicza 17
Tychy 43-100 Grota Roweckiego 52/42
Tychy 43-100 Al. Niepodległości 87
Tychy 43-100 Korfantego 1
Wadowice 34-100 Mydlarska 6A
Wałbrzych 58-309 Broniewskiego 65B
Warka 05-660 Warszawska 17
Warszawa 02-729 Wałbrzyska 11Paw.138
Warszawa 00-687 Wspólna 69
Warszawa 01-771 Broniewskiego 28
Warszawa 02-523 Rakowiecka 45 lok 5 i 6
Warszawa 03-982 Bora-Komorowskiego 22/103
Warszawa 02-495 Wojciechowskiego 39 paw. 12
Warszawa 01-355 Czumy 6A Paw.4
Warszawa 01-187 Wolska 50A Paw.3C
Warszawa 01-922 Conrada 13
Warszawa 02-722 Komisji Edukacji Narod. 97 lok. UH 16
Warszawa 03-905 Francuska 49 Kl.A
Warszawa 03-285 Kondratowicza 25
Warszawa 01-466 Powstańców Śl. 106 Lok.Nr 18 C
Warszawa 00-148 Al. J.Pawła II 46/48 Paw. 6A
Warszawa 03-144 Światowida 49A Paw.17
Warszawa 02-339 Grójecka 62a
Warszawa 04-367 Zakole paw. 4
Warszawa 04-148 Grochowska 127
Warszawa 02-595 Puławska 73/75
Warszawa 04-454 Al. Generała Chruściela 11
Warszawa 01-111 Olbrachta 4 lokal 3
Warszawa 00-240 Solidarności 66
Warszawa 03-543 Barkocińska 6
Warszawa 01-908 Wólczyńska 3 lok. 2
Warszawa 03-728 Targowa 37
Warszawa 02-940 Św. Bonifacego 92 lok 4
Warszawa 00-832 Żelazna 40
Warszawa 02-791 Meander 1A
Warszawa 02-174 Sabały 26
Warszawa 02-665 AL. Wilanowska 361 lok. 8
Warszawa 02-668 Al. Lotników 1 nr 203 (bazar Al. Lotników)
Warszawa 02-515 Puławska 11 lok. 8
Warszawa 02-485 Kleszczowa 2A
Warszawa 05-077 Fabryczna 2B lok. 3
Warszawa – Raszyn 05-090 Al. Krakowska 71
Wągrowiec 62-100 Średnia 39 F/23
Wejherowo 84-200 Kopernika 21/3
Węgrów 07-100 Rynek Mariacki 22
Wieliczka 32-020 Rynek Górny 13
Wieluń 98-300 Śląska 20
Włocławek 87-800 Kilińskiego 7
Włoszczowa 29-100 Przedborska 1
Wodzisław Śląski 44-300 Osiedle XXX-lecia PRL 60D
Wołomin 05-200 Kościelna 19
Wólka Kosowska 05-552 Nadrzeczna 5F
Wrocław 54-130 Szybowcowa Paw. 5a
Wrocław 50-258 Al. Jedności Narodowej 42/44 Lok.1A
Wrocław 54-401 Szwedzka 13B
Wrocław 50-382 Szczytnicka 54
Wrocław 52-014 Piłsudskiego 110/1u
Wrocław 51-163 Aleja Marcina Kromera 23c
Wrocław 50-555 Krynicka 1 paw. 6A
Wrocław 53-501 Grabiszyńska 9
Wrocław 50-122 Szewska 8
Września 62-300 Dzieci Wrzesińskich 9
Wyszków 07-200 Pułtuska 4
Zabrze 41-800 Wolności 336
Zabrze 41-800 Wolności 266
Zabrze 41-800 3-go Maja 40
Zakopane 34-500 Krupówki 56
Zambrów 18-300 Kościuszki 7
Zamość 22-400 Gminna 43
Zamość 22-400 Piłsudskiego 29
Zawiercie 42-400 3 Maja 31
Ząbki 05-091 Ks. Ignacego Skorupki 18
Zduńska Wola 98-220 Dąbrowskiego 12B
Zgierz 95-100 3-Go Maja 5A
Zgorzelec 59-900 Warszawska 1
Zielona Góra 65-213 Podgórna 43 L
Żory 44-240 Jana Pawła II 21
Żyrardów 96-300 Okrzei 21/23 Lok. 6

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.
40-246 Katowice
ul. Porcelanowa 8
Województwo Śląskie/Polska

Strona internetowa: www.sts.pl
(Dostępna 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu)